پارچه های برزنتی

پارچه های برزنتی

پارچه های برزنتی بهترین نوع پارچه برای دوخت چادرهای مسافرتی است زیرا این پارچه ها ضد آب می باشند و ضخامت کافی در برابر نفوذ سرما و گرما دارند همچنین جنس این پارچه ها برخلاف چادرهای مسافرتی ساخته شده از پارچه های پلاستیکی به گونه ایست که در برابر آفتاب مقاومت خود را از دست نمی دهد. و این پارچه ها برای سال های متمادی می تواند همپای تمامی مسافرت های شما باشد.

فصل بهار و پاییز از نظر آب و هوا  از بهترین فصل ها برای مسافرت می باشند. در بهار زمین تازه برف زمستانه را از تن خود تکانده و رو به سوی گرمای تابستان می نهد و در پاییز نیز جسم گرما زده ی خود را به دستان پرمهر ننه سرما می سپارد.
هوای معتدل این ماه ها مخصوصا بهار که با تعطیلاتی چند روزه ی بهاره همراه است انسان را وسوسه می نماید که به دل طبیعت بزند. اما طبیعت بهار هم همیشه مهربان نیست و گاهی اوقات دل ابرهایش را به درد می اورد و اشک هایش از آسمان جاری می گردد آن زمان است که باید در پی پناهگاهی امن و نفوذ ناپذیر تا پایان عقده گشایی ابرها باشید.


بیشتر مسافرین فهمیده حتما برای این مواقع چادرهای مسافرتی همراه خود دارند مخصوصا اگر قصد داشته باشند شب هنگام را نیز در دل طبیعت بمانند.


پارچه های برزنت، بهترین نوع پارچه برای دوخت چادرهای مسافرتی است زیرا این پارچه ها ضد آب می باشند و ضخامت کافی در برابر نفوذ سرما و گرما دارند همچنین جنس این پارچه ها برخلاف چادرهای مسافرتی ساخته شده از پارچه های پلاستیکی به گونه ایست که در برابر آفتاب مقاومت خود را از دست نمی دهد. و این پارچه ها برای سال های متمادی می تواند همپای تمامی مسافرت های شما باشد.


پارچه برزنت ضد آب در هر جایی که خاصیت ضد آب بودن برای ما اهمیت داشته باشد کاربرد دارد. مثلا روکش اتومبیل، داربست های موقتی که در فصل سرما جهت عزاداری و پذیرایی محرم کشیده می شود یا حتی در جشن ها و میلادها!
در کل هرجا که خاصیت ضدآب بودن و ضخامت این پارچه ها به زیبایی آن برتری داشته باشد از این پارچه های می توان استفاده نمود. این پارچه ها در رنگ های محدودی تولید می گردند و زیاد به عنصر زیبایی در آنها اهمیت داده نشده و بیشتر فواید آن مورد نظر قرار گرفته است.
از انواع دیگر این پارچه، پارچه برزنت نسوز است که در مقابل اشتعال و گرما تا 500 درجه هم مقاوم می باشد. که  خاصیت نسوز بودن، این پارچه را در صنایع بسیار پرکاربرد نموده است.

بازدید: 311

تلفن های تماس

واحد فروش:

۰٣١٣٢٢٢٣٩٣٣

۰٩١٣۴١١٣۰۵٢

۰۹۱۳۱۰۶۰۱۲۷

واحد حسابداری:

۰٩١٣٣٨٩٩٩١۰

فروشگاه مرکزی

اصفهان،

خیابان عبدالرزاق،

بازار بزرگ،بازار نیم آور،

سرای حاج کریم